Na czym polega przedłużanie rzęs oraz laminowanie rzęs?

O przedłużaniu rzęs słyszała już chyba każda nowoczesna kobieta. To jeden z najbardziej popularnych zabiegów w salonach kosmetycznych. Przedłużone i zagęszczone rzęsy prezentują się pięknie i stanowią niezwykle seksowną oprawę oka. Każda kobieta czuje się dużo bardziej atrakcyjna wtedy, gdy jej oczy okalają seksowne i ciemne rzęsy, którymi może frywolnie trzepotać.

Przedłużanie

Przedłużanie rzęs w Warszawie metodą 1 do 1: http://easywaxing.pl/pl/zabiegi/inne-zabiegi/przedluzanie-rzes to najbardziej popularny sposób, dający doskonałe efekty na kilka tygodni. Wygodę i bezpieczeństwo, brak konieczności nakładania makijażu na rzęsy, stopniowe wykruszanie się doklejanych rzęs – to tylko kilka atutów tej metody. Rzęsy przedłużone w ten sposób wyglądają niezwykle naturalnie – kobieta sama może zdecydować się na pożądaną długość, tak by efekt nie był zbyt przerysowany i mocny. Dla zwolenniczek jak najbardziej naturalnego looku to najlepsza metoda. Rzęsy przedłużone za pomocą sztucznych kępek z drogerii wyglądają znacznie gorzej niż te, które są wykonane w nowoczesnym gabinecie kosmetycznym. Stylistki rzęs dbają o to, by efekt był bardzo naturalny.

Laminowanie rzęs

Nowość na rynku kosmetycznym to zabieg laminowania rzęs. Laminowanie to odżywianie rzęs, dzięki czemu stają się one dużo bardziej sprężyste, giętkie, ładnie podkreślają linię oka, które w ten sposób zyskuje naturalną lecz wyrazistą oprawę. Laminowanie to nie jest przedłużanie – to zatem metoda dla kobiet zmęczonych przedłużaniem samym w sobie, albo dla fanek naturalnych sposobów pielęgnacji.