Opalanie natryskowe – tylko na specjalne okazje?

W ostatnim czasie opalanie natryskowe stało się prawdziwym hitem. Pomimo tego, że daje ono spektakularne efekty, to wciąż budzi wiele obaw. Główną wadą jest cena takiego zabiegu. Zazwyczaj kosztuje on około 80-150 zł za opalanie całego ciała. Biorąc pod uwagę, że efekt utrzymuje się około 10 dni, to nie jest mało. Oczywiście, jeśli korzystamy z opalania natryskowego tylko na specjalne okazje, to z pewnością nie odczujemy wydatku. Problem zaczyna się w momencie, gdy chcemy utrzymać opaleniznę cały rok. Możemy wykupić karnet, który pozwoli nam zaoszczędzić sporą kwotę, jednak całkowity koszt i tak nie będzie mały.

Ciało muśnięte słońcem

Zabieg opalania natryskowego: https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/inne-zabiegi/opalanie-natryskowe gwarantuje nam maksymalnie naturalny efekt. Zapomnij o okropnym żółtym lub pomarańczowym kolorze. Skóra będzie wyróżniała się zdrowym blaskiem. Na pewno nikt nie zorientuje się, że jest to sztuczna opalenizna.

Jak przedłużyć efekt?

Na dzień przed zabiegiem warto odstawić wszelkie zabiegi kosmetyczne, w tym depilację. Ponadto należy zrezygnować z kosmetyków natłuszczających m.in. oliwek oraz balsamów do ciała. Warto również usunąć martwy naskórek np. poprzez gruboziarnisty peeling.

Oczywiście idąc na zabieg nie możemy spryskać się perfumami, czy też antyperspirantem, gdyż w tym miejscu mogą powstać nam nieestetyczne plamy.