Hyamatrix

Firma „Hyamatrix” jest powszechnie znana jako twórca BIOSKÓRY HYAMATRIX, którą sukcesywnie wykorzystują w kombustiologii, chirurgii, dermatologii  i kosmetologii na całym świecie. Unikalne właściwości BIOSKÓRY stały się podstawą dla stworzenia profesjonalnej i domowej linii preparatów kosmetycznych HYAMATRIX.

Preparaty kosmetyczne HYAMATRIX®  są kompozycją pierwotnych związków biologicznie czynnych wytwarzanych na podstawie destrukturyzowanego kwasu hialuronowego, oraz peptydów macierzowych HYAMATRIX®.

Nowością firmy HYAMATRIX®  jest zabieg Hialuronoplastyka.
Hialuronoplastyka -perfekcyjny duet dwóch składników, który  dał nowe możliwości w nieinwazyjnej  biorewitalizacji naszej skóry.

Maleńka cząsteczka kwasu hialuronowego bez problemu przedostaje się przez barierę  naskórka do głębszych warstw skóry. Kwas hialuronowy pozostaje w skórze krótko ponieważ jest rozkładany przez enzym hialuronidazę. Tu jest właśnie moment dla działania peptydu macierzowego Hyamatrix. Rolą jego jest połączenie drobniutkich cząsteczek kwasu hialuronowego w cząsteczki o większych rozmiarach  i zatrzymanie go na dłużej blokując hialuronidazę.

Dużym plusem zabiegu jest jego nieinwazyjność. Zabieg jest bardzo przyjemny i całkowicie bezbolesny. Na uwagę zasługuje również fakt, że nie ma okresu rekonwalescencji po zabiegu.
Więcej informacji o firmie i poszczególnych preparatach znajdą Państwo na stronie internetowej:
www.hyamatrix.pl
Zapraszamy śledzić nowości oraz nadchodzące szkolenia:
https://www.facebook.com/hyamatrix.polska?fref=ts

Napisz do nas  

Masz pytania?
Sugestie?
Propozycje?

Napisz! redakcja@bizneskosmetyczny.pl

Regulamin serwisu

Portal bizneskosmetyczny.pl to miejsce wymiany informacji przedstawicieli branży kosmetycznej. Zawiera artykuły, ogłoszenia drobne i bazę CV osób ...

czytaj dalej...