Dla kogo jest zabieg manicure vinylux?

Jeszcze kilka lat temu troska o paznokcie była domeną wyłącznie kobiet. W dzisiejszych czasach z profesjonalnych zabiegów manicure korzystają coraz częściej również mężczyźni. Pamiętać należy o tym, że profesjonalny zabieg manicure nie tylko nadaje płytce paznokcia zdrowego połysku, ale co najważniejsze wzmacnia paznokcie. Vinylux manicure to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które nie mogą samodzielnie poradzić sobie z łamliwymi i rozdwojonymi paznokciami.

Czy istnieją przeciwwskazania do manicure?

Osoby, które decydują się na zabieg manicure muszą pamiętać o tym, że istnieją pewne przeciwwskazania do jego wykonania. W pierwszej kolejności należy pamiętać o tym, aby nie decydować się na zabieg bezpośrednio po zdjęciu tipsów albo popularnych paznokci akrylowych. Po takich zabiegach płytka paznokci jest niestety bardzo cienka, dlatego też wskazane jest odczekanie przynajmniej kilku tygodniu. Jeżeli płytki się odpowiednie zregenerują to oczywiście będzie można skorzystać z dobrodziejstwa zabiegu.

Dużym problemem mogą okazać się także bardzo zniszczone paznokcie albo nadmiernie spiłowana ich płytka. Wszystkie osoby, które chcą skorzystać z dobrodziejstwa manicure japońskiego muszą zawsze stosować się do zaleceń manicurzystki i wstępnie zregenerować swoje płytki paznokcia.