Czy hybryda u stóp jest niszczy płytkę paznokcia?

Każda kobieta lubi czuć się zadbana. Częste wizyty u kosmetyczek to także czas na relaks od wszelkich nieprzyjemnych obowiązków. Samodzielna pielęgnacja nie zawsze potrafi zrelaksować, zwłaszcza kiedy wymaga skupienia i uwagi jak np. podczas malowania paznokci, zwłaszcza hybrydowych gdzie trzeba uważnie pilnować by nie zalać lakierem skórek. Coraz więcej salonów kosmetycznych oferuje usługę pedicure hybrydowego w Warszawie, łącznie z opracowaniem pięt, które często są bardzo problematyczne.

Czy manicure i pedicure hybrydowy są bezpieczne?

Wiele osób obawia się pogorszenia kondycji paznokci podczas częstego używania lakierów hybrydowych. Są one jednak bardzo trwałe, dzięki czemu poświęcając godzinę na taki zabieg można cieszyć się zadbanymi paznokciami nawet przez kilka tygodni. Jeśli są zmywane, a w zasadzie ściągane w odpowiedni sposób przez profesjonalistkę nie zniszczą się. Na rynku dostępne są również wzbogacane bazy pod lakiery hybrydowe, które posiadają witaminy wzmacniające płytkę.

Gdzie wykonać pedicure?

Pedicure hybrydowy na terenie Warszawy jest oferowany niemal w każdej dzielnicy, jednak warto wybrać renomowany salon kosmetyczny, który przestrzega zasad higieny oraz zatrudnia osoby po najlepszych kursach. Dobrze wykonany pedicure będzie trwały i nie zniszczy paznokci, a dzięki skorzystaniu z usług kosmetyczki będzie to chwila relaksu.