Infuzja tlenowa - inwestycja z wymiernymi korzyściami

profesjonalna infuzja tlenowa

Piękna, nawilżona i odmłodzona skóra? Tak, teraz jest to możliwe dzięki innowacyjnemu zastosowaniu tlenu w kosmetyce w postaci zabiegu jakim jest INFUZJA TLENOWA. Jest to nowoczesny zabieg wykorzystujący czysty tlen dla osiągnięcia widocznych i trwałych efektów już po pierwszej aplikacji. Zabiegi infuzji tlenowej nie są jeszcze rozpowszechnione w Polsce, natomiast 97% Salonów Piękności, które zdecydowały się na zakup urządzeń Imodel lub Overline zawierających infuzję tlenową notują wzrost liczby klientów o 70% co potwierdzają opinie użytkowników.

„Odkąd przeprowadzamy zabiegi infuzji w salonie, nasze klientki są tak zadowolone, że polecają je kolejnym paniom. A ponieważ efekty zabiegów takie jak napięcie skóry, wygładzenie, mocne nawilżenie i rozjaśnienie utrzymują się bardzo długo chętnie wracają na kolejne sesje zabiegowe.”- Salon Lublin.

Te innowacyjne oraz skuteczne urządzenia włoskiej produkcji, na których można przeprowadzać zabiegi infuzji tlenowej, można nabyć w leasingu już za kwotę od 300zł miesięcznie.

Infuzja tlenowa jest to zabieg polegający na wtłaczaniu składników aktywnych w głąb skóry przy wykorzystaniu czystego tlenu. Dostarczony tlen odżywia komórki, przyspiesza metabolizm komórkowy, zwiększa napięcie skóry i spowalnia procesy starzenia.

 „Klienci odczuwają zabieg jako przyjemny i całkowicie bezbolesny. W pierwszej chwili jest to pewne zaskoczenie bo aplikacja ampułki daje uczucie chłodu ale po chwili przyzwyczajenia wrażenia są bardzo pozytywne. 99% Pań po zabiegu od razu widzi efekty. Skóra staje się gładsza, bardziej napięta, zmniejszają się zmarszczki” – Salon Świdnica

Urządzenia Imodel oraz Overline przeznaczone do wykonywania zabiegów infuzji tlenowej produkowane są przez włoską firmę Technology. Urządzenia te wyposażone są w pompę ze  specjalnie opracowanym system membran,  która gwarantuje odpowiednio dopasowane ciśnienie do receptury stosowanych  ampułek i wielkości dysz w areografie. Dzięki zastosowaniu systemu membran uniknięto  uciążliwego podłączania butli tlenowych. Idealnie zgrane parametry pozwalają na uzyskanie widocznych efektów w postaci odmłodzenia skóry nawet o 10 lat. Produkcja urządzeń odbywa się pod ścisłym nadzorem naukowców z Uniwersytetu Medycznego w Modenie z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa, co daje  gwarancję, że dobrane parametry urządzeń oraz przeznaczone do zabiegów kosmetyki w pełni ze sobą współgrają umożliwiając osiągnięcie zadowalających efektów.
 


 

Zabieg Infuzji Tlenowej często mylony jest z Oxybrazją co jest dużym błędem gdyż różnica między nimi jest znaczna. Oxybrazja służy do ścierania warstwy rogowej naskórka za pomocą tlenu. W związku z wysokim ciśnieniem aparatury jakie potrzebuje Oxybrazja nie ma tu możliwości wykonania infuzji tlenowej. Cząsteczki składników aktywnych z preparatów pod wpływem ciśnienia jakie posiada urządzenia do Oxybrazji odbijają się od powierzchni skóry bez możliwości wniknięcia w głębsze warstwy. Ponadto konieczność podłączania i wymiany butli z tlenem poza tym że jest uciążliwa to nie daje możliwości ciągłej pracy. Infuzja tlenowa czyli wtłaczanie substancji czynnych do skóry za pomocą czystego tlenu daje dużo lepsze i trwalsze efekty gdyż działamy na głębokie warstwy skóry.

Urządzenia Imodel oraz Overline można skonfigurować w różnych wariantach w zależności od potrzeb danego Salonu. Infuzja tlenowa może być skonfigurowana z takimi zabiegami jak:

  • Radio Frequency – fale radiowe stymulujące produkcję kolagenu i elastyny, ma działanie wygładzające, tzw. „lifting bez skalpela”, znacznie podnosi rezultaty zabiegów w połączeniu z infuzją tlenową
  • Mikrodermabrazja w wykonaniu z jednorazowymi głowicami dają w pełni bezpieczny i sterylny zabieg który jest idealnym wstępem do zabiegu infuzji tlenowej
  • Elektroporacja – wzmocnienie wtłaczania składników aktywnych przy pomocy impulsów elektrycznych, zwiększa efektywność zabiegu w połączeniu z infuzją tlenową
  • Maska świetlna – wzmocnienie działania poprzez koloroterapię

Infuzja tlenowa jest zabiegiem ekskluzywnym ze względu na natychmiastowe efekty. Cena pełnego zabiegu infuzji tlenowej w salonach kosmetycznych to nawet 500zł. Stosunkowo niewielki koszt wykonania zabiegu sprawia, że zakup urządzenia w większości salonówzwraca się już po 6 miesiącach i pomyśleć że takie urządzenia można mieć u siebie w gabinecie za 300 zł miesięcznie.

   
Cosnet Sp z o.o.
ul. Główna 86 A
54-061 Wrocław
tel. +48 71 712 03 03
e-mail: sprzedaz@cosnet.pl
www.cosnet.pl

 

Kategoria: 

Jak oceniasz ten artykuł? Czy był on dla Ciebie przydatny?: 

0
Brak głosów

Napisz do nas  

Masz pytania?
Sugestie?
Propozycje?

Napisz! redakcja@bizneskosmetyczny.pl

Regulamin serwisu

Portal bizneskosmetyczny.pl to miejsce wymiany informacji przedstawicieli branży kosmetycznej. Zawiera artykuły, ogłoszenia drobne i bazę CV osób ...

czytaj dalej...